ZAVŘÍT
Lucky Date – za jediný večer najdete svou životní lásku
MENU

Flirt = co to je a proč si ho dopřát?

 • DOMŮ
 • Blog
 • Flirt = co to je a proč si ho dopřát?
Flirt = co to je a proč si ho dopřát?

Není to o tom, jak najít vysněného partnera, ale o tom, jak zvýšit přitažlivost a přitahovat k sobě ty, kteří se k vám nejvíce hodí. Prostě chovat se uvolněně, sympaticky, aby se lidé ve vaší společnosti cítili dobře.

Co je to flirt?

Flirt = chovat se mile, bez vážných úmyslů. Původně toto slovo pochází z francouzského „fleur“, tj.květina…popřípadě z „fleurter“, tj. kvést nebo rozkvést.

Rozšířený omyl je, že flirtování něco vždy znamená nebo že tím chceme někoho oslovit.  Toto může u zadaných partnerů vést k žárlivosti. Není to žádné zakuklené „balení“.

Až do 60.let 20.století nepatřilo slovo FLIRTOVAT ke slovům, která se často používala. Tehdy bylo běžné, že žena si muže ve skutečnosti nemohla najít. Dvoření ale existovalo, ale znamenalo pouze to, že muž se snažil získat přízeň ženy. Úkolem ženy bylo – působit natolik zajímavě, aby se jí muž začal dvořit. Úkolem muže bylo dvořit se ženě, aby ho nakonec vyslyšela.

Flirtování není náročné ani stresující.  Je to něco mezi příjemným rozhovorem a „balením“. Jde především o jakési sexuální napětí, ve vzduchu, o mrknutí, o kompliment.

5 zlatých pravidel flirtování:

 1. Naučte se mít rádi sami sebe
 2. Žijte přítomností
 3. Buďte otevření novému
 4. Nebuďte závislí na názorech druhých
 5. Vy jste zodpovědní  za svůj šťastný život

Příště pár rad, jak si to vyzkoušet v praxi ;-)….hlavně se nebát a zkusit nové. Co si to vyzkoušet třeba na některém ze seznamovacích večerů Luckydate

Publikováno dne: 18.05.2022

Náhodná reference

 • Lucky Date – za jediný večer najdete svou životní lásku - Petr 55

  Petr 55

  Speed dating v prosinci 2022 jsem dostal od dětí k narozeninám a prý, ať jdu do toho. Odvahu jsem tedy posbíral a po seznamovacím kolečku krátkých rozhovorů, jsme ještě přes hodinu všichni seděli u jednoho stolu, uvolněně se bavili a k tomu kytarista Martin příjemně dokresloval atmosféru. Musel jsem uznat, že tohle seznamování opravdu funguje. Doporučuji mnohem více než sezení u internetových seznamek. Toto je adrenalín, ale potom skvělý pocit.

  Zobrazit všechny reference