ZAVŘÍT
Lucky Date – za jediný večer najdete svou životní lásku
MENU

Reference

Lucky Date – za jediný večer najdete svou životní lásku - Katka 39 let

Katka 39 let

Tuhle seznamku mohu doporučit. Luckydate prostě do toho dávají srdce. Paní Marcela moderuje s lehkostí a rozptýlí nervozitu hned na začátku. Fakt dobrá a pak tam s  námi poseděla a pohodila i nějaké rady k seznamování. Zatím sice partnera nemám, ale zajdu zase a už se těším na prima strávený čas. Zdravím Marcelko:-))
Lucky Date – za jediný večer najdete svou životní lásku - Marek 35 let

Marek 35 let

Partnerku jsem neměl čas hledat. Pořád jen firma a práce, ale stačilo jednou zajít v Ostravě  a překvapilo mě , kolik tam je hezkých žen. Vzájemných sympatii jsem měl více, ale nakonec jsem si dobře vybral a  od jara 2020 jsme spolu.

Lucky Date – za jediný večer najdete svou životní lásku - Simona 27 let

Simona 27 let

S Luckydate bylo moc fajn uvolněný večer. Hezká  a prostorná kavárna, prima Marcela, která organizovala všechno, abychom se cítili fajn. Sice kluci dobří, ale nebyli přímo z Brna. Našla jsem tady ovšem kámošku a zatím chodíme do divadla  a nevzdáváme se. Brzy zajdeme zase na Luckydate

Lucky Date – za jediný večer najdete svou životní lásku - Veronika 32 let

Veronika 32 let

Stále jsem jen pracovala a nevšimla si, že jsem sama. Kamarádka mě upozornila, že je v Ostravě LuckyDate. Říkám, že nejsem tak odvážná, abych randila za jeden večer s osmi kluky:-) Tak tam šla se mnou, protože byla zrovna po rozchodu. A dodala mi odvahy tím, že : „Hele, pokud se neseznámíme, tak tam hraje šikovný kytarista, občas tam proletí  vtípek od moderátorky, nakonec všichni posedíme a atmosfera se uvolní….no a kluci tam byli šikovní.

Lucky Date – za jediný večer najdete svou životní lásku - Radim 28 let

Radim 28 let

Zažil jsem tenhle typ speeddatingů v Brně více, ale až LuckyDate mi teprve pomohlo v tom, že jsem našel tu pravou. Prosinec 2018 mi ji „nadělil“ a mohu jen doporučit. Běžte a  neváhejte.

Lucky Date – za jediný večer najdete svou životní lásku - Lumír 52 let

Lumír 52 let

Myslel jsem, že jsem už příliš zralý na tohle seznamování, ale děti mi koupili k Vánocům 2020 dárkový poukaz. A tak jsem šel. Musím přiznat, že nebýt toho, tak nemám svou Moniku. Jezdíme spolu na víkendy, užíváme si cestování a těšíme se na další chvíle. Děkuji paní Marcele, že je taková srdečná, milá a vstřícná. Rozptýlila mé obavy ještě před návštěvou večera ve Zlíně. Jsem ze Vsetína a moje partnerka je z Uherského Hradiště. Jinak bychom se nenašli.

Lucky Date – za jediný večer najdete svou životní lásku - Mirka  41 let

Mirka  41 let

Poznali jsme se na seznamovacím večeru LuckyDate v Ostravě v září 2018. Byla jsem nervozní, ale večer provázela paní Marcelka. Odlehčila atmosféru a po chvilce ze mne spadlo napětí. Po prvním rozhovoru jsem se uklidnila už úplně a bavila se, poslouchala  příjemnou hudbu. No a nakonec jsem odcházela domů s vidinou, že kdyby to nevyšlo dnes, tak přijdu na jiný termín. A ONO TO VYŠLO:-)))) Nevím jestli náhoda nebo osud, ale jsem ráda, že jsem sebrala odvahu a využila téhle pohodové formy seznamování.