ZAVŘÍT
Lucky Date – za jediný večer najdete svou životní lásku
MENU

Reference

Lucky Date – za jediný večer najdete svou životní lásku - Katka 34 let

Katka 34 let

Tuhle seznamku mohu doporučit. Luckydate prostě do toho dávají srdce. Paní Marcela moderuje s lehkostí a rozptýlí nervozitu hned na začátku. Fakt dobrá a pak tam s  námi poseděla a pohodila i nějaké rady k seznamování. Zatím sice partnera nemám, ale zajdu zase a už se těším na prima strávený čas. Zdravím Marcelko:-))
Lucky Date – za jediný večer najdete svou životní lásku - Marek 35 let

Marek 35 let

Partnerku jsem neměl čas hledat. Pořád jen firma a práce, ale stačilo jednou zajít v Ostravě  a překvapilo mě , kolik tam je hezkých žen. Vzájemných sympatii jsem měl více, ale nakonec jsem si dobře vybral a  od jara 2020 jsme spolu.

Lucky Date – za jediný večer najdete svou životní lásku - Simona 27 let

Simona 27 let

S Luckydate bylo moc fajn uvolněný večer. Hezká  a prostorná kavárna, prima Marcela, která organizovala všechno, abychom se cítili fajn. Sice kluci dobří, ale nebyli přímo z Brna. Našla jsem tady ovšem kámošku a zatím chodíme do divadla  a nevzdáváme se. Brzy zajdeme zase na Luckydate

Lucky Date – za jediný večer najdete svou životní lásku - Veronika 32 let

Veronika 32 let

Stále jsem jen pracovala a nevšimla si, že jsem sama. Kamarádka mě upozornila, že je v Ostravě LuckyDate. Říkám, že nejsem tak odvážná, abych randila za jeden večer s osmi kluky:-) Tak tam šla se mnou, protože byla zrovna po rozchodu. A dodala mi odvahy tím, že : „Hele, pokud se neseznámíme, tak tam hraje šikovný kytarista, občas tam proletí  vtípek od moderátorky, nakonec všichni posedíme a atmosfera se uvolní….no a kluci tam byli šikovní.

Lucky Date – za jediný večer najdete svou životní lásku - Radim 47 let

Radim 47 let

Zažil jsem tenhle typ speeddatingů v Brně vícekrát, ale až LuckyDate mi teprve pomohl v tom, že jsem našel tu pravou. Prosinec 2018 mi ji „nadělil“ a mohu jen doporučit. Váhala jsem, ale teď už všem svým nezadaným kamarádům doporučuji:-) Běžte a  neváhejte.

Lucky Date – za jediný večer najdete svou životní lásku - Lumír 60 let

Lumír 60 let

Myslel jsem, že jsem už příliš zralý na tohle seznamování, ale děti mi koupili k Vánocům 2020 dárkový poukaz. A tak jsem šel. Musím přiznat, že nebýt toho, tak nemám svou Moniku. Jezdíme spolu na víkendy, užíváme si cestování a těšíme se na další chvíle. Děkuji paní Marcele, že je taková srdečná, milá a vstřícná. Rozptýlila mé obavy ještě před návštěvou večera ve Zlíně. Jsem ze Vsetína a moje partnerka je z Uherského Hradiště. Jinak bychom se nenašli.

Lucky Date – za jediný večer najdete svou životní lásku - Mirka  43 let

Mirka  43 let

Poznali jsme se na seznamovacím večeru LuckyDate v Ostravě v září 2018. Byla jsem nervozní, ale večer provázela paní Marcelka. Odlehčila atmosféru a po chvilce ze mne spadlo napětí. Po prvním rozhovoru jsem se uklidnila už úplně a bavila se, poslouchala  příjemnou hudbu. No a nakonec jsem odcházela domů s vidinou, že kdyby to nevyšlo dnes, tak přijdu na jiný termín. A ONO TO VYŠLO:-)))) Nevím jestli náhoda nebo osud, ale jsem ráda, že jsem sebrala odvahu a využila téhle pohodové formy seznamování.

Lucky Date – za jediný večer najdete svou životní lásku - Roman 45 let

Roman 45 let

V lednu 2023 na LuckyDate speed datingu v Ostravě jsem se ocitl vlastně omylem…:-) a potkal jsem velmi milý protějšek. Zatím se vše odvíjí víc než skvěle. Díky Marcelo a ať se daří dál takto pohodově seznamovat i další dvojice.

Lucky Date – za jediný večer najdete svou životní lásku - Jakub 27 let

Jakub 27 let

Ještě jednou děkuji paní Marcelo za fajn LuckyDate večer v Ostravě a příjemnou atmosféru. Nevěřil jsem, že by to mohlo být tak pohodové. Překvapilo mne, že tu bylo hodně hezkých slečen. Kavárna a navíc živá hudba tomu daly pohodu. I to odlehčené povídání po skončení krátkých rozhovorů a společné posezení. Uvidíme, jak to dopadne, každopádně možná někdy v budoucnu byl klidně znovu  vyzkoušel. Děláte perfektní práci.

Lucky Date – za jediný večer najdete svou životní lásku - Petra 28 a Jakub 31

Petra 28 a Jakub 31

Dobrý večer paní Marcelo, velmi ráda Vám sděluji zprávu, že jsem manželé a bez Vás bychom se nenašli. Jsme Vám vděčni, že jsme se ten jeden seznamovací večer  na jaře 2020 ve Zlíně zrovna potkali. Tehdejší přezdívky = Caesar a Kleopatra, nám přinesly štěstí. Vidíme, že stále seznamujete  a LuckyDate z celého srdce doporučujeme všem svým nezadaným přátelům ve Zlíně i okolí. Má to smysl a funguje to. Ještě jednou 🙂  díky.

Lucky Date – za jediný večer najdete svou životní lásku - Petr 55

Petr 55

Speed dating v prosinci 2022 jsem dostal od dětí k narozeninám a prý, ať jdu do toho. Odvahu jsem tedy posbíral a po seznamovacím kolečku krátkých rozhovorů, jsme ještě přes hodinu všichni seděli u jednoho stolu, uvolněně se bavili a k tomu kytarista Martin příjemně dokresloval atmosféru. Musel jsem uznat, že tohle seznamování opravdu funguje. Doporučuji mnohem více než sezení u internetových seznamek. Toto je adrenalín, ale potom skvělý pocit.