ZAVŘÍT
Lucky Date – za jediný večer najdete svou životní lásku
MENU

FAQ

Časté otázky… LuckyDate odpovídá:

Pro koho jsou naše seznamovací večery určeny?

Pro každého, kdo se chce seznámit naživo. Pro ty, kteří ví, že osobní kontakt je nejdůležitější a nechtějí plýtvat časem a penězi na schůzky s virtuálními identitami.

Jací lidé se účastní našich akcí?

Naše seznamovací večery nejčastěji využívají lidé ve věku 20 – 60 let, lidé nezadaní, kteří se chtějí seznámit, nemají však dostatek příležitostí k seznámení. Účastníci jsou často časově zaneprázdněni a nebo představa, že by oslovili protějšek na ulici je jim cizí nebo jednoduše neměli dost štěstí.

Jaké věkové skupiny budou účastníci?

Záleží pouze na vás, v jakém věku hledáte protějšek. Jednotlivé akce rozdělujeme vhodně podle různých věkových kategorií, které obměňujeme.

Jsem stydlivé povahy, dělá mi problémy konverzovat

Budete v příjemném prostředí, všichni na tom budou stejně jako vy, většina lidí před setkáním s novými lidmi cítí nervozitu. Je dobré si dopředu připravit pár slov o sobě a pár otázek, které vás zajímají ohledně partnera. A když vás nic nenapadne, na místě dostanete seznam několika inspirativních otázek. Můžete využít rady moderátorky a nebo jen poslouchat a ono to určitě naskočí. Uvidíte, že nakonec prožijete příjemný večer.

Jak je zajištěno soukromí?

Nikomu vaši identitu nesdělujeme, pokud k tomu nedáte sami souhlas a to při vzájemných sympatiích/shodách. Na akci vystupujete jen pod přezdívkou. Je zakázáno během večera zjišťovat od ostatních kontaktní údaje. Samozřejmě můžete sdělit křestní jméno, ale to je jen na Vás.

Bude mi stačit 5 minut rozhovoru, abych se rozhodl/a?

Pět minut určitě nestačí na to důkladně poznat budoucího partnera. Ale poznáte, jestli je vám člověk na druhé straně sympatický, jak na vás působí vzhledem, gesty, hlasem i celkovým projevem. Věřte intuici a třeba i přeskočí pověstná jiskra!

Co si mám vzít na sebe?

Oblékněte si to, co běžně nosíte – to vás nejlépe vystihuje. Pokud jste sportovní typ, klidně něco sportovního a pohodlného, chcete-li upoutat, pak budou vhodnou volbou šaty. Muži to mají v tomto rozhodování vždy snazší, nic nezkazí kalhoty a vyžehlená košile 🙂

Můžu přijít víckrát?

Pokud se vám poprvé nepovedlo najít tu pravou/pravého, určitě nezoufejte a zkuste to znovu.

Kolik to stojí?

Vstupné na seznamovací akci je v rozmezí 490 – 890 Kč. Je to dle poptávky. V ceně je zahrnut welcome drink, materiály k poznámkám, pronájem kavárny, služby moderátorky, organizaci večera, aj. Na místě, kde je pořádána akce, je vždy možnost si zakoupit např. kávu, různé nápoje, menší občerstvení apod. Platba předem je nezbytná z hlediska organizačního zajištění akce, jen tak lze dosáhnout optimálního naplnění seznamovacího večera. Po přihlášení vám zašleme e-mailem údaje k platbě. Po uhrazení dostanete email o potvrzení platby. Podívejte se do spamu, protože někdy to tam může spadnout.

Jak dlouho trvá seznamovací večer?

Seznamovací večer trvá přibližně 1,5 – 2 h. V případě zájmu lze individuálně posedět ještě dál.

Kolik lidí se zúčastní seznamovacího večera?

Večera by se mělo zúčastnit minimálně 5 mužů a 5 žen. Snažíme se zajisti 10 mužů a 10 žen, abyste nebyli při rozhovorech „ jako na běžícím páse“, ale měli příjemný pocit ze stráveného večera. Bohužel nemůžeme zaručit, že dorazí všichni přihlášení. Je možné že nebude naprosto stejný počet žen a mužů, rozdíl ale nebude veliký.

Jak rychle dostanu vyhodnocení večera?

Výsledky večera rozesíláme e-mailem co nejdříve. Nechceme vás napínat. Pravděpodobně výsledky obdržíte ještě týž večer a nebo nejpozději do 24 hodin. V emailu budou uvedeny kontaktní údaje ( křestní jméno, mobil) u přezdívek, se kterými jste se vzájemně označili, že se chcete znovu vidět. Je jasné, že sympatie jsou na obou stranách, co podniknete dál, je na vás.

Co když se nemohu dostavit?

V takovém případě nás co nejdřív kontaktujte. Pokud nám dáte vědět alespoň 6-7 dní předem=vracíme 100% zpět na protiúčet, pokud 4-5 dnů=vracíme 50%, pokud 2-3 dny předem=vracíme 30% z platby. Zrušené účasti na poslední chvíli (1 den předem nebo se nedostavíte) nám způsobují velké potíže s organizováním akce=v takovém případě vstupné bohužel propadá.

Co když akci zruší organizátor?

Může se stát, že o některou z věkových kategorií nebude dostatečný zájem. V takovém případě vás budeme informovat prostřednictvím sms 1-2 dny před konáním akce. Zároveň vám sdělíme předběžný termín další akce.

Můžu se přihlásit na poslední chvíli?

Jestliže jsou volná místa, určitě se můžete přihlásit i na poslední chvíli. Platbu vyřešíme na místě.

Před konáním akce vždy pošleme prostřednictvím sms upozornění a připomeneme, že LUCKY DATE se na Vás těší a drží palce.