ZAVŘÍT
Lucky Date – za jediný večer najdete svou životní lásku
MENU

Matchmaking

Dohazování je proces spojování dvou lidí dohromady, obvykle za účelem sňatku, ale i vztahu. V takovém případě je dohazovač známý také jako sňatkový makléř.

Jak funguje matchmaking neboli seznamování na přání?

Dohazování je způsob, jak najít partnera a budete překvapeni, když zjistíte, jak efektivní to ve skutečnosti je. Je to vlastně SEZNÁMENÍ NA PŘÁNÍ. Mnoho lidí ve světě – možná dokonce miliony – se setkalo a navázalo úspěšné vztahy prostřednictvím nějakého typu dohazovače.

Dohazovač může být společný přítel nebo profesionální agentura, která se specializuje na spojování lidí pro lásku. My jsme to druhé.

Jak stará je tradice dohazování?

Praxe dohazování je stará jako lidstvo samo. Spíše se to děje tak dlouho, jak dlouho jsou lidé kolem a mají vztahy. Například v tradiční židovské společnosti byl šadchan (dohazovač) vysoce uznávanou osobou. Hinduisté se také spoléhali na astrologa, který jim pomohl vybrat správné potenciální partnery.

Není tedy třeba se vyhýbat procesu, který fungoval tak dlouho, pokud máte zájem najít dokonalou spřízněnou duši. Tato praxe byla revolucí v důsledku vzestupu internetu, který umožnil setkat se s partnery z ještě větší části světa.

Jak fungují dohazovači?

Dohazovači jsou agentury s několika pracovníky, kteří jsou považováni za odborníky na vztahy. Je běžnou praxí mít agenty, kteří studovali psychologii, ale to není povinný požadavek. U nás jsou pouze odborníci.

Jakmile se jedinec obrátí na naši agenturu, ať už jen odesláním dotazníku nebo s žádostí o telefonickou konzultací, započne zpracovávání celého procesu. V obou případech po uhrazení platby. V případě BASIC produktu jste po připsání platby na náš účet zařazen do databáze a proces vyhledávání začne. V případě VIP se po uhrazení platby s Vámi propojíme a domluvíme termín telefonické konzultace (rozhovoru), která je cílenější.

Matchmaking

Jak probíhá rozhovor?

Tento rozhovor se obvykle koná po telefonu, ale Lucky Date nabízí i setkání se svými klienty tváří v tvář. Individuální konzultace zahrnují cca 20-30 minutový rozhovor s klientem, který vede co nejblíže k poznání klienta i nároků na partnera. Tyto podrobnosti zahrnují zkušenosti z minulých vztahů, atributy, které chcete po partnerovi, vaše zájmy a koníčky, kariéru atd.

Potom je uchazeč zařazen do databáze a dohazovač začne hledat osobu, která odpovídá popisu klienta. Při výběru používá svou osobní intuici v kombinaci s podněty získanými z rozhovoru s klientem.

Někdy může dohazovač poradit klientovi, aby upravil svá očekávání. To není běžné v agenturách, které se zajímají jen o vydělávání peněz, ale v těch, které jsou o vytváření funkčních párů. Jelikož je dohazovač odborník, může zjistit, že klient postrádá skvělého partnera, protože trvá na jediném fyzickém atributu, který nemusí být pro vztah důležitý.

Jakmile dohazovač najde potenciální shodu – jsou oba ve stejný čas informování o výběru. Každému potenciálnímu partnerovi sdělí orientační informace o druhém = jméno, mobil, případně věk a město (bez příjmení, adresy a dalších soukromých informací). Dojednání schůzky je již na nich. Partneři pak podniknou další krok osobního setkání.

Poznávají se a později poskytnou svou zpětnou vazbu dohazovači. Pokud mají pocit, že by rande mohlo být začátkem vztahu, řeknou dohazovači, aby pozdržel další hledání. Pokud ne, dají nám vědět, že chtějí pokračovat ve vyhledání dalšího partnera.

Kolik to stojí?

Vybrat si můžete ze dvou produktů: BASIC nebo VIP

👉Basic = vyplnění dotazníku online a odeslání. Po připsání platby na náš účet následuje zařazení do naší databáze a zaslání vhodných kontaktů.

👉VIP =v dotazníku uveďte pouze své jméno, příjmení, mobil a email. Vše je pouze pro nás, abychom se s Vámi mohli spojit. Po připsání platby na náš účet se s Vámi spojíme a domluvíme telefonickou (je možné i osobní) konzultaci v délce 20-30 minut, kdy probereme vše důkladněji, následuje zařazení do databáze Lucky Date a předpoklad rychlejšího vyhledání  kontaktů s přesnější shodou

1. BASIC 👉300,- Kč (vyplníte pouze jednoduchý dotazník a budete zařazení do databáze)

2. VIP 👉800,- Kč (za 1 konzultaci a zařazení s cílenějším výběrem protějšků)

Po vybrání produktu, prosíme o zaslání platby převodem na bankovní účet společnosti LuckyDate.cz
Číslo účtu: 1558542014/3030
Číslo účtu pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ8930300000001558542014
Do POZNÁMKY VEPIŠTE své jméno a příjmení
Cena: dle výběru produktu