ZAVŘÍT
Lucky Date – za jediný večer najdete svou životní lásku
MENU

Matchmaking

Dohazování je proces spojování dvou lidí dohromady, obvykle za účelem sňatku, ale i vztahu. V takovém případě je dohazovač známý také jako sňatkový makléř.

Jak funguje matchmaking?

Dohazování zní jako líný způsob, jak najít partnera, ale budete překvapeni, když zjistíte, jak efektivní to ve skutečnosti je. Mnoho lidí – možná dokonce miliony – se setkalo a navázalo úspěšné vztahy prostřednictvím nějakého typu dohazovače.

Dohazovač může být společný přítel nebo profesionální agentura, která se specializuje na spojování lidí pro lásku. My jsme to druhé.

Jak stará je tradice dohazování?

Praxe dohazování je stará jako čas sám. Spíše se to děje tak dlouho, jak dlouho jsou lidé kolem a mají vztahy. Například v tradiční židovské společnosti byl šadchan (dohazovač) vysoce uznávanou osobou. Hinduisté se také spoléhali na astrologa, který jim pomohl vybrat správné potenciální partnery.

Není tedy třeba se vyhýbat procesu, který fungoval tak dlouho, pokud máte zájem najít dokonalou spřízněnou duši. Tato praxe byla revolucí v důsledku vzestupu internetu, který umožnil setkat se s partnery z ještě větší části světa.

Jak fungují dohazovači?

Dohazovači jsou agentury s několika pracovníky, kteří jsou považováni za odborníky na vztahy. Je běžnou praxí mít agenty, kteří studovali psychologii, ale to není povinný požadavek.

Jakmile se jedinec obrátí na naši agenturu, ať už jen odesláním dotazníku nebo osobní konzultací, započne zpracovávání celého proces hledání partnera.

Matchmaking

Jak probíhá rozhovor?

Tento rozhovor se obvykle koná po telefonu, ale Lucky Date nabízí setkání se svými klienty tváří v tvář. Individuální konzultace zahrnují dlouhý rozhovor s klientem, který vede co nejblíže k poznání klienta i nároků na jeho partnera. Tyto podrobnosti zahrnují zkušenosti z minulých vztahů, atributy, které chcete po partnerovi, vaše zájmy a koníčky, kariéru atd.

Po počátečním rozhovoru se dohazovač rozhodne najít osobu, která odpovídá popisu klienta. K identifikaci takové osoby používá svou osobní intuici v kombinaci se znalostmi získanými z rozhovoru s klientem.

Někdy může dohazovač poradit klientovi, aby upravil svá očekávání. To není běžné v agenturách, které se zajímají jen o vydělávání peněz, ale v těch, které jsou o vytváření funkčních párů. Jako odborník může například dohazovač zjistit, že klient postrádá skvělého partnera, protože trvá na jediném fyzickém atributu, který nemusí být pro vztah specificky užitečný.

Jakmile dohazovač najde potenciální shodu, zavolá klientovi zpět a doručí mu novinku. Každému potenciálnímu partnerovi sdělí podrobnosti o tom druhém a zeptá se ho, zda by se chtěli setkat. Pokud je odpověď ano, agentura pak sjedná schůzku v místě a čase, který je pro obě strany výhodný.

Uvedené údaje často vylučují osobní položky, jako jsou příjmení, adresy a telefonní čísla. Očekává se, že si je partneři osobně vymění, pokud to půjde.

Partneři pak podniknou další krok osobního setkání. Zapojí se a později poskytnou svou zpětnou vazbu dohazovači. Pokud mají pocit, že by rande mohlo být začátkem vztahu, řeknou dohazovači, aby pozdržel další hledání. Pokud ne, vrátí se zpět a pokračují.

Kolik to stojí?

Vybrat si můžete ze dvou produktů: BASIC nebo VIP

👉Basic = předplatné 300,- Kč/ 1 měsíc (tzn. zařazení do databáze Lucky Date a předpoklad zaslání vybraných 3-5 kontaktů)

👉VIP = jednorázová platba 800,- Kč/ 60 minut ( tzn. osobní individuální schůzka v kanceláři Lucky Date v délce 60 minut,  zařazení do databáze a předpoklad rychlejšího vyhledání  kontaktů s přesnější shodou)

Po vybrání produktu, prosíme o zaslání platby převodem na bankovní účet společnosti LuckyDate.cz
Číslo účtu: 1558542014/3030
Číslo účtu pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ8930300000001558542014
Do poznámky vepište své jméno a příjmení
Cena: dle výběru produktu 1. nebo 2.

1. 👉300,- Kč (pokud vyplníte pouze dotazník a chcete být zařazeni na 1 měsíc)

2. 👉800,- Kč (jednorázově za konzultaci a zařazení na 1 měsíc)

Po přijetí platby Vás budeme informovat emailem a domluvíme si s Vámi případný termín konzultace.
Děkujeme za pochopení.

Máte zájem o osobní konzultaci? Napište nám.