ZAVŘÍT
Lucky Date – za jediný večer najdete svou životní lásku
MENU

Dohazování = match-making NOVINKA!

  • DOMŮ
  • Blog
  • Dohazování = match-making NOVINKA!
Dohazování = match-making NOVINKA!

Zavádíme pro vás NOVINKU!

Vycházíme vstříc požadavkům, které se nám v Lucky Date hromadily a bylo potřeba přijít s něčím „pro lidi“. Individuální přístup se nám vždy osvědčil

Dohazování je proces spojování dvou lidí dohromady. Toto slovo se také používá v souvislosti se sportovními událostmi. U nás to znamená vyplnění dotazníku o Vás i o hledaném partnerovi a zařazení do databáze. to je první krok v našem matchmakingu. Toto je zdarma

Ti, kteří považují seznamovací systémy nebo služby za užitečné, ale upřednostňují lidskou inteligenci a osobní přístup, si mohou vybrat právě náš matchmaking. Můžeme skutečně najít lidi, kteří jsou kompatibilní, a to je velký pokrok, který udrží toto odvětví při životě dlouho. Nabízíme nejen pouhé propojení, ale také hovoříme a probíráme celý proces seznamování dle přání na osobních konzultacích v příjemném prostředí naší kanceláře. Poskytujeme i poradenství v oblasti vztahů., hledání partnerů, atd.

Věnujte nějaký čas přemýšlení o svých skutečných „požadavcích“ a o tom, jaké osobnostní rysy považujete za nezbytné pro dlouhodobou kompatibilitu. Co pro vás fungovalo v předchozích vážných vztazích a co ne? Co si myslíte, že vám brání setkat se s někým výjimečným a co vás přimělo k rozhodnutí najmout si dohazovací službu v tomto okamžiku svého života? Jak velký význam přikládáte faktorům, jako je povolání, víra, vzdělání atd.? Nevadí rande naslepo? To jsou některá témata, která s Vámi projdeme na osobní konzultacích.

Vybrat si můžete ze dvou produktů: BASIC nebo VIP

Basic = předplatné 300,- Kč/ 1 měsíc (tzn. zařazení do databáze Lucky Date a předpoklad zaslání vybraných 3-5 kontaktů)

VIP = jednorázová platba 800,- Kč/ 60 minut ( tzn. osobní individuální schůzka v kanceláři Lucky Date v délce 60 minut,  zařazení do databáze a předpoklad rychlejšího vyhledání  kontaktů s přesnější shodou)

Publikováno dne: 10.05.2023