ZAVŘÍT
Lucky Date – za jediný večer najdete svou životní lásku
MENU

Nejlepší místo pro první rande

  • DOMŮ
  • Blog
  • Nejlepší místo pro první rande
Nejlepší místo pro první rande

💡Jaké je to správné místo pro první rande?

Je důležité si uvědomit, že to co se líbí Vám, se nemusí líbit Vašemu protějšku. Každý z nás má jiné představy a jiné zájmy. Před prvním rande bychom si měli náš protějšek tzv. oťuknout a zjistit co nejvíce informací o tom, jaké zájmy dotyčný má.

👉Funguje několik osvědčených míst, které Vám můžeme doporučit:

📌 Kavárna

Zvolíte-li klidnou kavárnu s příjemnou muzikou, nemůžete udělat krok vedle. Najdete tak prostor, kde nejste úplně sami, zároveň si můžete v klidném prostředí popovídat a nepřekřikovat se. Ideálně je najít takovou kavárnu, která nabízí i něco malého k snědku, aby Váš protějšek netrpěl v případě nutnosti hlady 😊

📌 Park, les

Pokud je příznivé počasí, můžete zvolit procházku v přírodě. Zde se dostáváte do situace, kdy je zapotřebí, aby jeden z Vás byl schopen konverzaci vést 😊 Nedoporučujeme, pokud jste oba dva introverti a společná témata byste teprve objevovali 😊

📌 Muzeum, galerie, turistické zajímavosti

Pokud máte rádi umění nebo historii, může být návštěva těchto lokalit tou správnou volbou. Pokud se v těchto tématech vyznáte, můžete se před svým protějškem „blýsknout“ a představit mu své znalosti. Pokud jsou Vám tato témata však cizí, minimálně můžete společně konverzovat nad uměleckými díly, komentovat kulturní dění apod.

📌 Koncert nebo kulturní akce

Jestliže máte společné zájmy např. v hudbě, může být návštěva koncertu zajímavá zkušenost. Partner se Vám představí ve svém „oblíbeném“ prostředí a zjistíte, zda si v tomto společném zájmu „sednete“ a můžete třeba právě na této zálibě stavět a rozbíjet dále svůj vztah.

Publikováno dne: 22.04.2023