ZAVŘÍT
Lucky Date – za jediný večer najdete svou životní lásku
MENU

Seznamování na přání = matchmaking

  • DOMŮ
  • Blog
  • Seznamování na přání = matchmaking
Seznamování na přání = matchmaking

Dohazování je proces spojování

= matchmaking neboli seznamování na přání

 za účelem vztahu. V takovém případě říkáme dohazovači seznamovací makléř.

Jak stará je tradice dohazování?

Praxe dohazování je stará jako lidstvo samo. Spíše se to děje tak dlouho, jak dlouho jsou lidé kolem a mají vztahy. Například v tradiční židovské společnosti byl šadchan (dohazovač) vysoce uznávanou osobou. Hinduisté se také spoléhali na astrologa, který jim pomohl vybrat správné potenciální partnery. Není tedy třeba se vyhýbat procesu, který fungoval tak dlouho, pokud máte zájem najít dokonalou spřízněnou duši. 

Jak fungují dohazovači / seznamovací makléři?

Jsou to agentury s několika pracovníky, kteří jsou považováni za odborníky na vztahy. Je běžnou praxí mít lidi, kteří studovali psychologii, ale to není povinný požadavek. U nás jsou pouze odborníci. Dohazovač může být společný přítel nebo profesionální agentura, která se specializuje na spojování lidí pro lásku. My jsme to druhé.

Jak seznamování na přání / matchmaking funguje?

Jakmile se zájemce o seznámení obrátí na naši agenturu, tak vyplní základních pár otázek z Lucky Date – MATCHMAKING (google.com) a klikne ODESLAT.

A mimo jiné si vybere ve 2. otázce možnost:

BASIC = cena 300,- Kč 

VIP = 800,- Kč / cílenější výběr partnerů na základě domluveného hovoru nebo písemného sdělení požadavků

Exclusive VIP = 1500,- Kč / po VIP pohovoru ještě zašlete na email své fotky ( 1-2 ks )

Jak probíhá rozhovor VIP?

Tento rozhovor se obvykle koná po telefonu, ale Lucky Date nabízí i setkání se svými klienty tváří v tvář. Individuální konzultace zahrnují cca 20-30 minutový rozhovor s klientem, který vede co nejblíže k poznání klienta i nároků na partnera. Tyto podrobnosti zahrnují zkušenosti z minulých vztahů, atributy, které chcete po partnerovi, vaše zájmy a koníčky, kariéru atd.

Potom je uchazeč zařazen do databáze a dohazovač začne hledat osobu, která odpovídá popisu klienta. Při výběru používá svou osobní intuici v kombinaci s podněty získanými z rozhovoru s klientem.

Někdy může dohazovač poradit klientovi, aby upravil svá očekávání. To není běžné v agenturách, které se zajímají jen o vydělávání peněz, ale v těch, které jsou o vytváření funkčních párů. Jelikož je dohazovač odborník, může zjistit, že klient postrádá skvělého partnera, protože trvá na jediném fyzickém atributu, který nemusí být pro vztah důležitý.

A proces vyhledávání začne

Jakmile dohazovač najde potenciální shodu – jsou oba ve stejný čas informování o výběru. Každému potenciálnímu partnerovi sdělí orientační informace o druhém = jméno, mobil, případně věk a město (bez příjmení, adresy a dalších soukromých informací). Dojednání schůzky je již na nich. Partneři pak podniknou další krok osobního setkání.

Poznávají se a později poskytnou svou zpětnou vazbu dohazovači. Pokud mají pocit, že by rande mohlo být začátkem vztahu, řeknou dohazovači, aby pozdržel další hledání. Pokud ne, dají nám vědět, že chtějí pokračovat ve vyhledání dalšího partnera.

Výhody

Informujeme Vás ihned, jakmile najdeme vhodné kontakty.

Neplatí se měsíční poplatek.

Můžete platit QR kodem, kam doplníte pouze částku a do zprávy pro příjemce  napíšete své příjmení.

Zrušení matchmakingu = stačí nám zaslat sms, že své seznamování rušíte  a my Váš profil „zmrazíme“ a již dále nevyhledáváme.

Publikováno dne: 01.07.2024

Náhodná reference

  • Lucky Date – za jediný večer najdete svou životní lásku - Mirka  43 let

    Mirka  43 let

    Poznali jsme se na seznamovacím večeru LuckyDate v Ostravě v září 2018. Byla jsem nervozní, ale večer provázela paní Marcelka. Odlehčila atmosféru a po chvilce ze mne spadlo napětí. Po prvním rozhovoru jsem se uklidnila už úplně a bavila se, poslouchala  příjemnou hudbu. No a nakonec jsem odcházela domů s vidinou, že kdyby to nevyšlo dnes, tak přijdu na jiný termín. A ONO TO VYŠLO:-)))) Nevím jestli náhoda nebo osud, ale jsem ráda, že jsem sebrala odvahu a využila téhle pohodové formy seznamování.

    Zobrazit všechny reference