ZAVŘÍT
Lucky Date – za jediný večer najdete svou životní lásku
MENU

Co o Vás prozradí parfém

Co o Vás prozradí parfém

💡Nepodceňujte Váš parfém

Nemusí se to zdát, ale i vůně může docela hodně prozradit o Vaší osobnosti.

📍Citrusové vůně:

Charakterizuje aktivní a energické lidi. Velmi často se jedná o výrazné osobnosti se soutěživou povahou.

📍Sladké vůně (Karamel, Vanilka, Skořice…):

Prostě požitkáři. Tito lidé milují život a dokáží si jej náležitě užít! Ať už skrze jídlo, zážitky nebo nebo zajímavá dobrodružství.

📍Dřevité vůně:

Tyto vůně preferují osobnosti, které působí nenápadně až introvertně. Je těžké si získat jejich přízeň, protože kladou vysoké nároky jak na sebe, tak na své okolí.

📍Orientální vůně:

Tyto vůně jsou nejvýraznější ze všech, stejně tak, jako jejich nositelé. Jedná se o extroverty, otevřené a přátelské povahy, které chtějí bavit sami sebe, ale i své okolí. Jsou rádi středem pozornosti.

📍Ovocné vůně:

Překvapivé, ale tyto vůně si rádi vybírají mrzutí a nespokojení lidé. Svůj pesimistický postoj k životu si kompenzují sladkými vůněmi, aby oklamali své okolí. Tito lidé mají časté sklony k sarkasmu a cynismu.

😎Příjemná vůně vždy potěší a určitě získáte plusbody na rande. Je dobré o sobě pečovat a vhodně zvolený parfém kouzlo Vaší osobnosti jen dotvoří👍

Publikováno dne: 25.02.2023

Náhodná reference

  • Lucky Date – za jediný večer najdete svou životní lásku - Jakub 27 let

    Jakub 27 let

    Ještě jednou děkuji paní Marcelo za fajn LuckyDate večer v Ostravě a příjemnou atmosféru. Nevěřil jsem, že by to mohlo být tak pohodové. Překvapilo mne, že tu bylo hodně hezkých slečen. Kavárna a navíc živá hudba tomu daly pohodu. I to odlehčené povídání po skončení krátkých rozhovorů a společné posezení. Uvidíme, jak to dopadne, každopádně možná někdy v budoucnu byl klidně znovu  vyzkoušel. Děláte perfektní práci.

    Zobrazit všechny reference